Tiger znów po(d)bił Kraków
access_time 2016-02-10 08:40:00
W Krakowie rozegrano turniej bokserski, podczas którego bardzo dobrze spisała się reprezentacja Tigera Tarnów - wygrywając pięć z sześciu stoczonych pojedynków, w tym trzy przed czasem.

Kadetka - Kinga Misiaszek (Tiger Tarnów) vs Wioletta Braś (Górnik Wieliczka) 3-0.

Młodzik - Paweł Bardo (Tiger Tarnów) vs Alan Skrzeczyna (Klub Bokserski Mysłowice) TKO II runda wygrywa Bardo.

Kadet - Dawid Lolo (Tiger Tarnów) vs Maksymilian Gach (Klub Bokserski Mysłowice) TKO III runda wygrywa Lolo.

Kadet - Szymon Tryba (Tiger Tarnów) vs Pawlik Maciej ( Górnik Wieliczka) 2-1.

Senior - Krystian Sitko (Tiger Tarnów) vs Derewecki Dawid ( Champion Myślenice) KO II runda wygrywa Sitko.

Senior - Kamil Stachura (Tiger Tarnów) vs Tymoteusz Hagno ( Wisła Kraków ) I runda kontuzja łuku brwiowego Stachury.

Kadetka - Aleksandra Armatys ( Tiger Tarnów) i seniorka - Ewa Grzesik ( Tiger Tarnów) nie miały przeciwniczek w Swoich kategoriach wiekowych.

Kolejny zawodnik Tigera Tarnów - Damian Kiwior przebywa obecnie w Cetniewie na zgrupowaniu kadry Polski, gdzie przygotowuje się do trzech kolejnych Turniejów kwalifikacyjnych do Olimpiady w Rio.

Klub bokserski Tiger Tarnów cały czas prowadzi zapisy dzieci i młodzieży ( dziewczęta i chłopców) do szkółki bokserskiej.

Zajęcia treningowe dla wszystkich grup w naszym klubie są całkowicie za darmo, dodatkowo klub pokrywa koszty związane z wyjazdem na zawody bokserskie tj: koszt dojazdu i przyjazdu, nocleg, oraz całodzienne wyżywienie w stołówce, lub dietę w/g stawki 35.00 złotych dziennie.

Całkowity koszt wyjazdu na zawody został pokryty z dotacji przyznanej przez Urząd Miasta Tarnowa, oraz z wpłat naszych sponsorów.

Komentarze...