Remis w Niecieczy obejrzał komplet widzów
access_time 2016-02-21 12:47:00
Remisem 1:1 zakończył się mecz Termaliki Bruk-Bet Nieciecza z Cracovią, rozegrany w sobotę 20 lutego. Dla gospodarzy gola zdobył Dariusz Jarecki, a dla Pasów Erik Jendrisek. Spotkanie na stadionie w Niecieczy oglądało 4600 widzów – komplet, przy czym wieś pod Żabnem liczy prawie siedem razy mniej mieszkańców.

Mimo że obie drużyny znane są z ofensywnej gry, to można było więcej oczekiwać po tym widowisku. W pierwszej połowie Termalica miała swoje sytuacje, jednak najwięcej było walki w środku pola. Dopiero w drugiej połowie padały bramki. W 57. minucie przy rzucie wolnym Dariusz Jarecki głową pokonał bramkarza Cracovii. Goście rzucili się do odrabiania strat. Bartosz Kapustka, reprezentant Polski pochodzący z Tarnowa oddał bardzo groźny strzał zza pola karnego, który obronił bramkarz Termaliki, do niedawna grający w Cracovii Krzysztof Pilarz. W 75. minucie po dośrodkowaniu z prawej strony Jakuba Wójcickiego Erik Jendrisek wpakował piłkę do bramki.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Krzysztof Pilarz - Dalibor Pleva, Dawid Sołdecki, Artem Putiwcew, Dariusz Jarecki - Jakub Biskup (87. Dawid Plizga), Mateusz Kupczak, Bartłomiej Babiarz, Patrik Misak (62. Wołodymyr Kowal), Martin Juhar (85. Bartłomiej Smuczyński) - Wojciech Kędziora.

Cracovia Kraków: Grzegorz Sandomierski - Deleu (73. Boubacar Dialiba), Hubert Wołąkiewicz (46. Florin Bejan), Piotr Polczak, Paweł Jaroszyński - Jakub Wójcicki, Damian Dąbrowski, Marcin Budziński (67. Łukasz Zejdler), Mateusz Cetnarski, Bartosz Kapustka - Erik Jendrisek.

Żółta kartka - Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Dalibor Pleva, Mateusz Kupczak. Cracovia Kraków: Hubert Wołąkiewicz, Piotr Polczak, Florin Bejan.

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock). Widzów 4 595.

Tekst, foto: Wojciech Biedroń