Ruszył drugi nabór do projektu „Młodzi proaktywni”
access_time 2016-03-02 11:11:00
Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do udziału w programie mogą liczyć na płatne staże, a także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach. Środki posłużą do wsparcia osób w wieku 18-29 lat, niepracujących, którzy nie uczą się w trybie dziennym (stacjonarnym). Zgłoszenia przyjmowane są do 21 marca.

Projekt stanowi szansę na nabycie nowych kwalifikacji i podjęcie pracy. - Uczestnicy będą mogli zdobyć  cenne doświadczenie w wybranej branży oraz mocny punkt w CV. Większość  firm rekrutując stażystów oferuje im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu – opowiada Magdalena Drozdowska z Fundacji Proaktywni.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na bezpłatne warsztaty i szkolenia zawodowe, wsparcie osobistego opiekuna i innych specjalistów czy doradztwo zawodowe. Osobom odbywającym płatny staż będzie przysługiwać stypendium. Ponadto organizatorzy zapewniają pokrycie kosztów przejazdu na zajęcia i staże. Fundacja oferuje również możliwość otrzymania dotacji na działalność  gospodarczą w wysokości 20 tys. zł.

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne dostępne tutaj.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 200 21 77, 530 593 998, 530 693 296, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie - ul. Krakowska 11a.

Komentarze...