Już dziś spotkanie z "najszybszą babcią świata"
access_time 2016-04-06 08:00:00
Barbara Prymakowska będzie gościem spotkania, które jeszcze dziś odbędzie się w tarnowskim Pałacu Młodzieży. Udział w nim jest wolny, ale ilość miejsc ograniczona. Początek o godz. 11.

Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazialnych oraz inne osoby chętne do udziału w cyklu "Spotkań z...". Pierwszym, honorowym gościem będzie Pani Barbara Prymakowska nazywana często "Kobietą ze stali", "Najszybszą babcią świata", która aktualnie jest mistrzynią Polski na wszystkich długich dystansach. W swoich kategoriach wiekowych nie ma sobie równych. 72-latka przebiegła już prawie wszystkie największe biegi na świecie. W wieku 68 lat zdobyła również Mont Blanc. Jak mówi sama Pani Barbara "Jeśli ktoś nie ma zainteresowań, to wegetuje".

Spotkanie z Barbarą Prymakowską odbędzie się 6 kwietnia  2016 roku o godzinie 11.00 w sali Teatralnej Pałacu Młodzieży. Podczas spotkania będzie możliwość konsultacji z trenerem personalnym, a także skosztowania zdrowej wody mineralnej.

 

Komentarze...