„Pokrewieństwo dusz” w CSM
access_time 2016-04-11 15:49:00
Sztuka „Pokrewieństwo dusz” Carey Perloff, będąca swobodną adaptacją Fedry Racine’a, opowiada o pełnej namiętności relacji, która nawiązuje się pomiędzy dojrzałą kobietą, redaktorką naczelną gazety z San Francisco (Małgorzata Pieczyńska), a młodym reporterem (Antoni Pawlicki) pracującym w jej gazecie i budzącym w niej coraz silniejszą fascynację

Mieszając życie osobiste z zawodowym, te dwie postaci nieuchronnie dają się zapętlić w trudnym, fascynującym, ale i niszczącym związku. Wszystko dzieje się na oczach nieświadomego sytuacji świadka: najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki, a zarazem zaborczej matki bohatera (Maria Pakulnis).

Bilety: 80 zł. Sztuka zostanie pokazana tylko raz, w ramach cyklu Małopolskie Wieczory Teatralne, 17 kwietnia, początek o godz. 19.

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl, który odbędzie się w niedzielę, 17 kwietnia o godz. 19 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Pokrewieństwo dusz". Więcej informacji o spektaklu znajdziesz tutaj.

Komentarze...