Weź udział w konkursie na „Najpiękniejszy ogród w gminie Tarnów”
access_time 2016-05-24 13:18:00
Masz piękny ogród? Chcesz się nim pochwalić? Zgłoś się do konkursu na „Najpiękniejszy ogród w gminie Tarnów”! Rusza właśnie pierwsza edycja konkursu organizowanego przez Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów, w którym do wygrania jest kosiarka spalinowa ufundowana przez sponsora głównego konkursu, firmę Rozkwit.

Jeśli jesteś mieszańcem gminy Tarnów, a pielęgnowanie przydomowego ogrodu to Twoja pasja, nasz konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie! Wystarczy, że dostarczysz do Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów (w Urzędzie Gminy Tarnów ul. Krakowska 19 pok. 100) kartę zgłoszenia wraz ze zdjęciami ogrodu, a komisja konkursowa przyjedzie i oceni Twój ogród! Jeśli okaże się on najpiękniejszy w gminie Tarnów, oprócz satysfakcji możesz wygrać kosiarkę spalinową z napędem ufundowaną przez firmę Rozkwit-Tarnów, właściciela sklepów z artykułami ogrodniczymi.

- W naszej gminie jest wiele pięknych ogrodów przydomowych, w których pielęgnacje właściciele wkładają wiele serca. A piękne otoczenie naszych domostw sprawia, że cała nasza gmina jest piękniejsza. Chcemy więc docenić wszystkich, którzy wiele czasu i energii poświęcają na dbanie o swoje przydomowe ogrody i zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie – zachęca do udziału Anna Pieczarka, dyrektor Centrum Animacji Kulturalnej Gminy Tarnów.

Głównym kryterium oceny będzie ich estetyka, funkcjonalność, pomysłowość, aranżacja i przede wszystkim ogólne wrażenie, jakie wywołuje ogród. Głównym zaś celem jest promocja wśród mieszkańców gminy Tarnów dbałości o estetykę najbliższego otoczenia i wyróżnienie tych mieszkańców gminy, którzy kładą nacisk na estetykę otaczającej ich przestrzeni.

Kartę zgłoszeń, stanowiącej załącznik do Regulaminu konkursu, można pobrać ze strony internetowej gminy Tarnów www.gmina.tarnow.pl lub osobiście w siedzibie organizatora w Tarnowie ul. Krakowska 19.

Komentarze...