Hey zagra w Tarnowie
access_time 2016-05-31 12:53:00
Tegoroczną edycję Festiwalu Funduszy Europejskich uświetni koncert zespołu Hey, który zaplanowano 5 czerwca o godz. 19:30 na tarnowskim Rynku. W ramach imprezy przygotowano szereg atrakcji z myślą zarówno o najmłodszych, jak i nieco starszych tarnowianach. Rozpoczęcie festiwalu o godz. 14.

Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl imprez plenerowych, które łączą zabawę dla całej rodziny, dobrą muzykę oraz sporą dawkę informacji o tym, jak realizować pomysły dzięki funduszom europejskim.

W najbliższą niedzielę tarnowianie będą  mieli okazję usłyszeć także gwiazdy lokalnej estrady. Na scenie pojawi się Kinga Gurgul i zespół Crushed Sounds BigBand. W specjalnie przygotowanym projekcie „The best of the best” wystąpią: Sławek Ramian, Magdalena Stalmach, Jarek Tucki, Agata Łabno i Natalia Baj. Wokaliści, na co dzień realizujący własne projekty muzyczne, spotkają się na jednej scenie i zaprezentują największe przeboje legendarnych gwiazd. To właśnie ich występ poprzedzi wieczorny koncert zespołu HEY.

Na najmłodszych, którzy pojawią się w niedzielę na tarnowskim Rynku, czekać będzie m.in. bezpłatna, kolorowa strefa zabaw z dmuchańcami. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, zrobić zdjęcie w fotobudce. Podczas festiwalu będzie można odwiedzić liczne stoiska i porozmawiać z przedstawicielami firm, instytucji, którzy są beneficjentami funduszy. Będzie to również okazja, by uzyskać informacje dotyczące możliwości otrzymania unijnej dotacji. Specjaliści od programów pomocowych będą służyć doradztwem i konsultacjami na stoisku funduszy europejskich.

Komentarze...