DEMOgramy wraca na tarnowski Rynek
access_time 2016-06-28 08:00:00
30 czerwca tarnowski Rynek znów przejmą dźwięki młodej muzyki z regionu tarnowskiego! To wszystko za sprawą kolejnej, trzeciej już edycji festiwalu „DemoGraMY!”.

Radio RDN Małopolska wspólnie z Miastem Tarnów oraz Tarnowskim Centrum Kultury zaprasza na kolejną edycję Demogramów. W tym roku do grona organizatorów dołącza Fundacja Aspiranci!

– Organizujemy artystyczno-muzyczne przywitanie lata! Tak jak w latach ubiegłych, pod TCK rozstawimy scenę, na której prezentować się będą młode zespoły z regionu. Wcześniej, bo już od godziny 15:30 chcemy wspólnie z Aspirantami zaanimować artystycznie płytę tarnowskiego Rynku! – mówi Bartosz Chmielnik, koordynator festiwalu DemoGraMY!.

W tym roku zagrają dla nas: Homeless Mind, Foxhill, Mercurius, Coldfire. Kolejną nowością w trzeciej edycji imprezy, będzie występ Gwiazdy Wieczoru.

- W tym roku, w związku ze zmianą formuły festiwalu (jeden dzień przyp. red.) zdecydowaliśmy się zaprosić gwiazdę. Olivia Anna Livki, pófinalistka pierwszej edycji telewizyjnego talent show „Must Be The Music” zagra dla nas ok. godz. 20:30 – dodaje Chmielnik.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W związku z meczem Polska-Portugalia, wszystkie koncerty festiwalu "DemoGraMY!" zostały przesunięte godzinę do tyłu.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A