Germanfest International Chotowa 2016
access_time 2016-07-05 08:00:00
Tysiące bawarskich koni mechanicznych odziane w setki cali polerowanych rantów szerokich kół, perfekcyjnie dopracowane samochody na sportowych zawieszeniach, wyregulowane tak aby poruszać się dosłownie kilka cm nad asfaltem, ryk podrasowanych silników i piękne kobiety - to tylko część atrakcji jakie można będzie zobaczyć na dniu otwartym w sobotę 9 lipca w malowniczym ośrodku Grand Chotowa Resort & SPA. Odbędzie się tam najbardziej prestiżowy zlot tuningowy marki BMW w Europie – GERMANFEST INTERNATIONAL CHOTOWA 2016.

Za organizację zlotu od 2008 odpowiedzialny jest elitarny klub BMW-SYNDYKAT skupiający  prawie 7000 użytkowników forum oraz blisko 30 000 facebookowych fanów z całego świata. Głównym założeniem eventu jest propagowanie klasycznego tuningu aut marki BMW w myśl zasady Ciemno, Nisko i Szeroko.

GERMANFEST jest imprezą międzynarodową skupiającą czołówkę najlepszych wyselekcjonowanych projektów samochodów BMW w Europie. Zaprezentują się tam m.in. auta BMW z Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Węgier, Chorwacji, Białorusi, Ukrainy, Gruzji i Słowacji.

 W programie GERMANFEST INTERNATIONAL 2016 znajdować się będą m.in pomiary najmocniejszych samochodów na profesjonalnej hamowni podwoziowej, sexy myjnia, parada kilkuset BMW, zawody na najsilniejszego człowieka zlotu, a także liczne konkursy oraz stoiska sponsorów i firm z branży tuningu. Frekwencja z ubiegłych lat sprawia, że organizatorzy w tym roku spodziewają się prawdziwych tłumów fanów niemieckiej marki.

Komentarze...