Kino pod chmurką u „Sanguszków”
access_time 2016-07-06 14:58:00
Kino pod chmurką ponownie zagości w Parku Sanguszków. Podczas czterech wakacyjnych sobót będzie można obejrzeć zarówno komedie, thrillery, jak i kino familijne. Będą również takie filmy, które widzowie wybrali w głosowaniu internetowym. Cykl „Wakacyjne Kino w Parku Sanguszków” zainaugurują 9 lipca komedie: Rrrrrr! oraz klasyka polskiego kina – Seksmisja. Start o godz. 21.

Kolejne spotkanie, również o tej samej godzinie, będzie należeć do miłośników thrillerów. 23 lipca będą mogli obejrzeć filmy Inni i Patrol.

Trzecie spotkanie poprzedzi piknik rodzinny Grapark, który rozpocznie się o godz. 16. W pierwszą sobotę sierpnia zaplanowano pokazy filmowe skierowane do fanów kina familijnego. Organizatorzy proponują takie tytuły, jak Pocahontas i Jak wytresować smoka. Pierwszy seans o g. 20:30.

Ostatnie seanse w ramach cyklu zostaną wyświetlone 20 sierpnia. Wówczas będzie okazja, by obejrzeć dwa filmy, które wybrali widzowie w głosowaniu internetowym za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. O g. 20 zobaczymy najsłynniejszą komedię Marka Koterskiego Dzień Świra. Kolejny to Bękarty wojny Quentina Tarantino. W obsypanym nagrodami filmie można podziwiać kreacje m.in. Christopha Waltza oraz Brada Pitta.

Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Na górce w Parku Sanguszków filmy oglądały setki tarnowian.

Komentarze...