Zdrowe wygrywanie - piknik w Parku Strzeleckim
access_time 2016-07-07 12:13:00
Piknik zaplanowano na najbliższą sobotę (9 lipca) od 14:00 do 18:00 w Ogródku Jordanowskim w Parku Strzeleckim. W ogrodzie pojawią się m.in. "zdrowe przystanki" z pięcioma zadaniami sportowymi dla dzieci i młodzieży. Dla pierwszych stu osób, które dobrze wykonają zadania przygotowano sportowe nagrody.

Darmowa dmuchana zjeżdżalnia, sportowe zabawy z nagrodami dla dzieci i młodzieży, malowanie twarzy - to tylko niektóre atrakcje Pikniku "Zdrowe wygrywanie". Na imprezę zaprasza Stowarzyszenie Medycyna Polska, w ramach projektu "Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka".

Podczas pikniku porad prozdrowotnych dotyczących wad postawy udzielać będą także specjaliści z CenterMed Rehabilitacja.

Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka to projekt realizowany w ramach budżetu obywatelskiego. Tarnowianie korzystają m.in. z bezpłatnych zajęć usprawniających z fizjoterapeutą podczas turnusów rehabilitacyjnych, a dzieci mają gimnastykę korekcyjną.

Z kolei w Parku Piaskówka sześć dni w tygodniu tarnowianie mogą korzystać z darmowych zajęć z trenerami. Zajęcia są różnorodne od Nordic Walking, biegania, po ćwiczenia na zdrowy kręgosłup i nowość - Slow Jogging. Szczegółowy program zajęć dostępny jest na FB Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka.

Projekt "Osiedlowa Strefa Zdrowia Piaskówka" jest współfinansowane z budżetu miasta Tarnowa.

Komentarze...