Angielski z Siemachą
access_time 2016-07-11 11:08:00
Ponad 40 wychowanków Siemachy oraz dzieci pracowników Grupy Azoty uczestniczy w drugim turnusie językowym Siemacha English Camp w Odporyszowie. Kurs rozpoczął się 28 czerwca i potrwa do 10 lipca. Zajęcia są kontynuacją ubiegłorocznych spotkań, dzięki którym młodzi ludzie zdobyli praktyczne umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Każdego dnia w Odporyszowie odbywają się 4 godziny nauki języka obcego, prowadzone przez lektora pochodzącego z USA, edukatorów Siemachy oraz wolontariuszy. Ponadto uczestnicy korzystają ze sportowych atrakcji Centrum Rozwoju Com-Com Zone i Centrum Sportów Konnych Odporyszów i biorą udział w zajęciach dodatkowych, jak jazda konna, rowery, fitness czy pływanie. W trakcie turnusu zaplanowano również 3 dodatkowe wycieczki do Skalnego Miasta, Łańcuta, a także Tarnowa i okolic.

Grupa Azoty to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producent nawozów i tworzyw. Podejmowane w Tarnowie decyzje mają wpływ na losy nie tylko czterech największych krajowych zakładów azotowych, zlokalizowanych w Tarnowie, Puławach, Policach i Kędzierzynie-Koźlu, ale także dla całego przemysłu chemicznego i polskiej gospodarki. Grupa Azoty otrzymała tytuł Partnera Kluczowego Stowarzyszenia Siemacha w czerwcu 2014 r. Jest także Partnerem Strategicznym Siemachy w Tarnowie i Odporyszowie.

Ośrodek SIEMACHY w Odporyszowie to nowoczesny kompleks, w którego skład wchodzą: placówka całodobowa Siemacha Spot 24/7, placówka dzienna Siemacha Spot, pływalnia, sala fitness i boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią w Centrum Rozwoju Com-Com Zone, a także Centrum Sportów Konnych - nowoczesna baza z krytą ujeżdżalnią i stajnią dla dwunastu koni. Stowarzyszenie prowadzi w Odporyszowie działalność wychowawczą i organizuje szereg atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży – od sportów wodnych, przez piłkę nożną, aż po jeździectwo.

Komentarze...