Sukcesy młodych bokserów
access_time 2016-07-12 08:00:00
Z Akademickich Mistrzostw Polski w Katowicach Ewelina Starostka, reprezentantka Tigera Tarnów, wróciła ze srebrnym medalem i tytułem wicemistrzyni Polski. Z kolei na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Boksie wygrane wywalczyli Kinga Misiaszek, Paweł Bardo i Jakub Kras.

Ewelina Starostka (AWF Kraków), podopieczna trenera Józefa Sadko, przegrała w finale na punkty z  Wachulską Katarzyną (Politechnika Gdańska). Na mistrzostwach wywalczyła drugie miejsce na podium.

Kolejne zawody, na których pojawiła się reprezentacja Tigera Tarnów, rozegrano w Gródku nad Dunajcem. Pomimo trudnych warunków pogodowych – ponad 35 st. Celsjusza – pięściarzom udało się wywalczyć zwycięstwo drużynowe oraz trzy wygrane w kategoriach: kadet i senior. Kinga Misiaczek (kadet) pokonała Michelle Opaszowską (Kleofas Katowice). Jakub Kras (senior) okazał się lepszy od przeciwnika z Nowohuckiego Klubu Bokserskiego Tomasza Wyki. Wygraną walkę stoczył również Paweł Bardo (kadet), którego rywalem był Filip Colkos (Kleofas Katowice).

Komentarze...