Bruk-Bet niepokonany
access_time 2016-07-25 10:10:00
W meczu 2. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza odniosła drugie z rzędu zwycięstwo, pokonując Cracovię 3:2. Spotkanie, które oglądał komplet publiczności było emocjonujące, szczególnie pierwsza połowa, podczas której padły aż cztery gole.

Bramki dla gospodarzy zdobywali w 13. minucie Vladislavs Gutkovskis, w 21. minucie Mateusz Kupczak, a w 36. minucie trafienie samobójcze zaliczył Robert Litauszki.

Gole dla Pasów strzelali w 26. minucie Erik Jendrisek i w 89 minucie z rzutu karnego Damian Dąbrowski. Cracovia była częściej przy piłce, natomiast Bruk-Bet Termalica nastawiała się na kontry i grała dobrze w defensywie. Mecz z trybun oglądali także pielgrzymi z Norwegii, uczestnicy Światowych Dni Młodzieży.

Info i fot: Wojciech Biedroń