Centrum Nauki i Biznesu Żak – szkoła dla Ciebie! (artykuł sponsorowany)
access_time 2016-08-18 11:53:00
Nieważne ile masz lat i czym się zajmujesz! Rekrutacja letnia w Centrum Nauki i Biznesu Żak trwa. W tym naborze przygotowaliśmy dla Państwa coś, czego jeszcze nie było! Postawiliśmy na innowacyjne i prestiżowe kierunki kształcenia.

Tylko w Żaku dajemy szansę wszystkim osobom dorosłym poszerzania kwalifikacji na jednorocznych specjalizacjach. Specjalista żywienia człowieka, dekorator wnętrz, instruktor terapii uzależnień, czy asystent nauczyciela przedszkola, to kierunki dające szerokie możliwości zatrudnienia i satysfakcji finansowej. Osoby, które cenią zdrowie i urodę zapraszamy do kształcenia się na instruktora fitness, biomasażystę, instruktora odnowy biologicznej, trenera personalnego bądź wizażystkę/stylistkę, manikiurzystkę.

Odpowiadające potrzebom rynku nowe, perspektywiczne kierunki, to bez wątpienia szansa na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Nowością na rynku edukacyjnym jest też kierunek rejestratorka medyczna. W związku z faktem, że nasze społeczeństwo jest coraz starsze, zwiększa się zapotrzebowanie na specjalności opiekuńcze, takie jak: opiekunka środowiskowa, opiekun w domu pomocy społecznej czy opiekun osoby starszej. Absolwentki kierunku opiekunka środowiskowa nie mają problemów ze znalezieniem pracy i cieszą się bardzo dobrą opinią w jednostkach opiekuńczych.

Nie zapomnieliśmy również o darmowych kierunkach zawodowych. Dla osób po szkole średniej proponujemy naukę na kierunkach: technik administracji, technik BHP, technik usług kosmetycznych, technik rachunkowości, technik informatyk, florysta i opiekunka środowiskowa.

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył zdobyć wykształcenia średniego, nic straconego. W Żaku prowadzimy nabór również do bezpłatnego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Centrum Nauki i Biznesu Żak specjalizuje się w kształceniu osób powracających do nauki. Zatem jeśli już dawno przerwałeś naukę, a chciałbyś wrócić do szkoły – przyjdź do nas.

Nauka na wszystkich kierunkach odbywa się w trybie zaocznym. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i do wypełnienia formularza kontaktowego: www.zak.edu.pl/formularz – oddzwonimy do Państwa.

Tarnów ul. Mickiewicza 1/2,tel 14 627-33-16.

Komentarze...