Zapisy na Jubileuszowy XXV Tarnowski Bieg Leliwitów trwają!
access_time 2016-08-24 08:00:00
Jeszcze tylko przez tydzień (do 31 sierpnia) obowiązuje najniższa opłata startowa przy zapisie na Bieg główny. Warto zadbać o swoje miejsce na liście startowej i otrzymać pełny pakiet startowy.

Zapisy na bieg prowadzone są na stronie pomiar-czasu.pl. oraz w Biurze zawodów w dniu wydarzenia, tj. 9 października br.

Impreza tradycyjnie rozpocznie się od Biegu integracyjnego dla dzieci niepełnosprawnych, następnie zaplanowano Bieg dla dzieci i młodzieży na dystansie około 1 km. O godzinie 13.30 wystartują uczestnicy Biegu głównego, którzy pokonają trasę o długości 10 km oraz Biegu masowego o dystansie 2,5 km. 
Start oraz meta zlokalizowane będą na ulicy Wałowej. 

Trasa Biegu Leliwitów (na zdjęciu poniżej) nie należy do najłatwiejszych - będą schody, będą podbiegi. Tym większa jednak satysfakcja tych, którym uda się ją pokonać w założonym czasie. 
Na mecie na każdego, kto ukończy bieg, czekać będzie medal, posiłek i napoje izotoniczne. Dla zdobywców miejsc I-III przewidziano nagrody rzeczowe, dyplomy i puchary - Buławy Hetmana Jana Tarnowskiego.

Warto zachęcić zwłaszcza dzieci do udziału w zawodach. Jest to świetna okazja, aby nakłonić je do aktywnego spędzania wolnego czasu. Rodziców zapraszamy do kibicowania, a potem do udziału w biegu na wybranym dystansie.

Szczegółowe informacje o imprezie można uzyskać pod numerami telefonów:
791 687 287 – Bogdan Banaś - Komandor XXV Tarnowskiego Biegu Leliwitów, 
508 157 802 – Adam Winczura - Biuro Zawodów, 
601 618 286 – Ryszard Jasicz – odpowiedzialny za organizację Biegów dla dzieci i młodzieży, 
603 258 566 – Edyta Schenk – odpowiedzialna za organizację Biegu Integracyjnego
oraz na stronach internetowych www.sokoltarnow.pl, www.pomiar-czasu.pl.

Więcej informacji na temat zbliżających się imprez biegowych w KALENDARZU SPORTOWYM tarnow.net.pl

Komentarze...