Otwarcie Punktu Przyjęć Dzielnicowych w Lisiej Górze
access_time 2016-08-23 11:28:00
W samym centrum Lisiej Góry otwarto Punkt Przyjęć Dzielnicowych, czyli siedzibę policjantów pracujących na terenie gminy. Dzielnicowi z Komisariatu Policji Tarnów Centrum swoje dyżury będą pełnić w poniedziałki i piątki. Pomieszczenia zostały oddane do użytkowania policjantom przez Urząd Gminy w Lisiej Górze. Symbolicznego otwarcia punktu przyjęć dokonali Wójt Gminy Lisia Góra Arkadiusz Mikuła oraz Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł. insp. Mirosław Moryl.

-  W jednym miejscu skupiliśmy ratowników medycznych oraz policjantów. Dzięki temu wzrasta poziom bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Mając to na uwadze dostosowaliśmy dla potrzeb policjantów wolne pomieszczenia i mam nadzieję, że będą one dobrze służyć pracującym na terenie naszej gminy policjantom – podkreśla wójt Arkadiusz Mikuła.

-  To kolejny dowód dbałości samorządu o bezpieczeństwo na terenie gminy Lisia Góra  - podkreślał Komendant Miejski Policji – Dzięki tej nowej siedzibie nie tylko wzrasta komfort pracy policjantów, ale również skuteczność prowadzonych działań. Jeszcze raz dziękuję samorządowi za wykonane prace remontowe i deklarację utrzymywania obiektu.

Dzielnicowi pełnią dyżury w terminach:

poniedziałek 15:00 -17:00

piątek 10:00 - 12:00

Komentarze...