Havel - Man (KONKURS)
access_time 2016-09-09 08:31:00
Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie przygotował na piątek, 9 września o godz. 17 spektakl pt. "Havel - Man". Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym jest do wygrania podwójne zaproszenie.

Havel-Man – komedia kryminalna inspirowana biografią Václava Havla, zabawna fantazja na temat co by było gdyby… dwóch agentów tajnej organizacji dostało zlecenie aby przenieść się w czasie i wyeliminować najsłynniejszego Czecha XX wieku. To spektakl bardzo rozrywkowy, ale nie pozbawiony walorów wysokoartystycznych, to komedia, na której widzowie będą się wyśmienicie bawić, a jednocześnie zapoznają się w pewnym stopniu z biografią Václava Havla, a także z jego myślą filozoficzną i społeczną…

Spektakl ze sporą dawką muzyki - wykonywanej na żywo przez aktorów, pełen czeskiego i nie-czeskiego humoru.

POKAZ PRZEDPREMIEROWY 9.09.2016 r. piątek godz. 17.00 

PRAPREMIERA i otwarcie Festiwalu 9.09.2016 piątek godz. 20.00

Spektakl konkursowy prezentowany w ramach XX Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2016

PREMIERA OTWARTAspotkanie z twórcami 21.10.2016 piątek godz. 18.00

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy podwójne zaproszenie na spektakl  pt: "Havel - Man", który odbędzie się 9 września o godz. 17. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Havel - Man​".

Zobacz także:
Komentarze...