Piknik integracyjny w OHP
access_time 2016-09-15 08:00:00
W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbył się piknik Integracyjny. Celem imprezy jest zintegrowanie i lepsze poznanie się całej społeczności placówki oraz oczywiście dobra zabawa.

Pogoda dopisała a kadra opiekuńczo - wychowawcza przygotowała wiele atrakcji. Dwugodzinne spotkanie wypełniły przede wszystkim wspólne zabawy i konkursy. Największym zainteresowaniem cieszyły się takie konkurencje jak: przeciąganie liny, rzut poduszką na odległość, nadmuchiwanie baloników, skoki w workach czy wspólna zabawa z chustą animacyjną Klauza.

Dużo radości i śmiechu dostarczył również turniej balonowy. Z wielkim oddaniem uczestnicy łapali w ręczniki balony napełnione wodą, ale niestety wszystkie w końcu się rozbiły.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji byli nagradzani słodyczami. Po wspólnej zabawie czekał posiłek - karkówka i kiełbaski z grilla. Całe spotkanie upłynęło bardzo szybko, w radosnej atmosferze i niewątpliwie zacieśniło koleżeńskie więzy między uczestnikami.

Komentarze...