Międzynarodowy Dzień Muzyki w Kąśnej z Vadimem Brodskim
access_time 2016-09-20 08:00:00
Wybitny skrzypek, Maestro Vadim Brodski zagra w Dworku I. J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej w sobotę, 1 października. Bilety już są w sprzedaży.

Muzyka jest motywem uniwersalnym, łączącym ludzi w różnym wieku, o różnym pochodzeniu, religii i statusie społecznym. Dziś Święto Muzyki jest już wydarzeniem międzynarodowym, obchodzonym w ponad 100 krajach i na 5 kontynentach.

Ten niezwykły dzień pragniemy świętować także w tak wyjątkowym miejscu jak posiadłość Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Gwiazdą wieczoru koncertowego będzie bowiem uwielbiany przez publiczność, związany w niezwykły sposób z Kąśną Dolną, inicjator festiwalu Bravo Maestro - skrzypek Vadim Brodski.

W programie „Wieczoru cygańskiego” znajdą się perełki muzyki skrzypcowej m.in. Pablo de Sarasatego, Maurice’a Ravela oraz uwielbiany przez publiczność CZARDASZ Vittorio Montiego. Przy fortepianie towarzyszyć będzie Artyście Bartłomiej Wezner.

1 października (sobota), godz. 18.00, Letnia Sala Koncertowa w kompleksie dworsko-parkowym w Kąśnej Dolnej. Bilety koncertowe w cenie 30 pln do nabycia od 19 września w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Dodatkowe informacje oraz możliwość rezerwacji biletów pod numerem tel. 14 621 09 21. Wyjazd autokaru o godz. 16.30 sprzed tarnowskiego Teatru, po wcześniejszej rezerwacji miejsc (14 621 09 21).

Komentarze...