Kolejny tytuł mistrzowski dla Marcela Kuca w serii Rotax
access_time 2016-09-21 08:00:00
Za nami ostatnie rundy serii Rotax Max Challenge Polska 2016. Na torze w Słomczynie zobaczyliśmy ponownie czołówkę zawodników serii kartingowej Rotax Max Challenge Poland. W zawodach startowali również młodzi kierowcy kartingowi klubu TTSK K-TEAM Tarnów działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów.

W XI i XII rundzie Rotax-a kategorii Mini Max Marcel Kuc zajmuje 4 i 2 miejsce. Natomiast w klasyfikacji generalnej po dwunastu rundach kategorii Mini Max Marcel Kuc po bardzo dobrym debiutanckim sezonie w tej kategorii zdobywa tytuł Mistrza zajmując ostatecznie 1 miejsce z dorobkiem 649 punktów, w kategorii Micro Max Szymon Marut po dwóch objechanych weekendach w tej serii zajmuje 22 miejsce oraz w kategorii Senior Max pauzujący w tych rundach Cezary Turek zajmuje 9 miejsce i Krystian Gurgul zajmuje 11 miejsce.

Natomiast najmłodszy Franciszek Belusiak w kategorii Pokaz radził sobie rewelacyjnie, jeździł bardzo dobrym tempem i zbierał cenne doświadczenie w stawce najmłodszych adeptów.

Tradycyjnie składamy wielkie podziękowania dla wszystkich Partnerów i Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie i Małopolsce.

Następne zawody serii Rotax Max Challenge Grand Finals 2016 zaplanowano na 15-22.10.2016 roku w Sarno/Włochy. 
 

Komentarze...