Kino CINEMA3D w Tarnowie rozpoczęło rekrutację kadry kierowniczej
access_time 2016-10-20 12:51:00
Ruszył nabór pracowników do pierwszego w Tarnowie multipleksu kinowego, który powstaje w Galerii Tarnovia. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska kierownicze i stanowisko specjalisty ds. kluczowych klientów. Planowane uruchomienie kina przewidziano na grudzień br.

- Trwa rekrutacja kadry menadżerskiej kina, która prowadzona jest poprzez ogólnopolskie portale rekrutacyjne. Wyłoniona w procesie rekrutacyjnym grupa kierownicza kina przejdzie miesięczne szkolenie w jednym z naszych multipleksów - mówi Bogusław Doroszko - Dyrektor Operacyjny w Cinema 3D S.A. Na przełomie listopada i grudnia rozpocznie się natomiast rekrutacja kandydatów na stanowiska związane z bieżącą obsługą kina, o której będziemy osobno informować. Planujemy najpóźniej w pierwszym tygodniu grudnia mieć skompletowaną kadrę pracowników - dodaje Bogusław Doroszko.

W nowym kinie zatrudnienie znajdzie łącznie około 25 osób. Ogłoszenia w sprawie naboru można znaleźć na portalu pracuj.pl oraz w lokalnych mediach.

Kino w Tarnowie, które wkrótce zaprosi zaprosi widzów na pierwsze seanse, będzie 10 multipleksem sieci pod szyldem CINEMA3D.

Komentarze...