Teatr Solskiego szuka wolontariuszy
access_time 2016-10-24 08:00:00
Jeśli skończyłeś 16 lat, chciałbyś być blisko teatralnych wydarzeń i nawiązać interesujące znajomości, przyjdź na spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy 27 października. Wolontariat teatralny – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń i odkrywanie nowych pasji.

- Poszukujemy osób chętnych do działania i otwartych, wolontariat w teatrze to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących, happeningów czy festiwali. 

W ramach współpracy każdy wolontariusz będzie miał wstęp wolny na spektakle repertuarowe teatru. Osoby chętne na wolontariat w teatrze, będą uzupełniać kwestionariusze. Warto w nich podkreślać swoje zdolności i zainteresowania. Niejednokrotnie swoje talenty młodzi ludzie rozwijają właśnie w teatrze np. statystują w spektaklach, tłumaczą teksty, prowadzą prelekcje dla młodzieży czy animują zabawy dla dzieci - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 27 października, o godz. 16.00 na Małej Scenie.

 

Szczegóły:  Biuro Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025, e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl.

Komentarze...