Tarnowscy Moto Mikołaje
access_time 2016-12-06 08:30:00
3 grudnia 2016 roku już po raz siódmy na jedynym tego typu obiekcie sportowym w regionie; Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze SPEED RACE Tarnów zorganizowano akcję mikołajkową dla dzieci z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i specjalistycznych placówek wsparcia dziennego.

Wszyscy mieli na celu, aby na twarzach dzieci zagościł uśmiech i aby to wydarzenie zapadło wszystkim w pamięci zarówno nam jak i przede wszystkim dzieciom! Wszyscy mamy styczność z motorsportem i chcemy, aby nasza pasja i zainteresowania wpłynęły na rozwój i przyszłe zachowania młodych użytkowników naszych dróg. Zaszczepianie w młodych ludziach bezpiecznych nawyków wpłynie pozytywnie na późniejsze zachowanie na ulicy i tolerancję wobec innych. Dzieci uczestniczące w akcji mogły zobaczyć pokazy stuntu, super-moto, pitbike-ów i z bliska poznać różne dziedziny sportu motocyklowego, samochodowego jak i kartingowego. Oprócz tego była okazja przejażdżki na gokartach i motocyklach oraz zobaczenia samochodów offroadowych, wyścigowych i rajdowych oraz tuningowych i klasyków. Dla młodych pasjonatów motorsportu przewidziano również upominki i liczne niespodzianki.

Akcja była zorganizowana z inicjatywy grupy Moto-Tarnow.pl oraz klubu TTSK K-TEAM Tarnów. Do projektu włączyło się również liczne grono środowiska tarnowskiego motorsportu, ale i nie tylko.

 

Komentarze...