Wielki finał akcji charytatywnej
access_time 2016-12-08 07:20:00
Ponad 10 godzin atrakcji przewidziano na wielki finał Mikołajkowego Daru Serca, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Walczymy o życie rodzeństwa". Akcja na rzecz zmagających się z pląsawicą Huntingtona - Zuzanny Górki, Justyny Cichowskiej i 27-letniego Mateusza Pędraka, spotkała się z olbrzymim odzewem.

Już 7 grudnia zostanie przeprowadzona operacja Zuzanny. Wszczepienie stymulatorów mózgu czeka również Mateusza i Justynę. Środki pieniężne są niezbędne nie tylko na operacje, ale i rehabilitację.

W sobotę, 10 grudnia nastąpi podsumowanie zbiórki. Oczywiście będzie można również przekazać datki oraz wylicytować atrakcyjne przedmioty, a w tym koszulkę Artura Jędrzejczyka z FK Krasnodar czy rękawice bramkarskie Jerzego Dudka. Imprezę rozpoczną pokazy strażackie na rynku. O godz. 13 rozpoczną się występy i koncerty w Domu Kultury w Pilźnie. Szczegóły na załączonym plakacie.

Pomoc dla trójki rodzeństwa można kierować również na numer konta Bank Spółdzielczy Pilzno: 83 9477 0001 0000 0840 2000 0050 tytułem: “Mikołajkowy dar serca” . Zbiórka publiczna prowadzona jest pod szyldem Towarzystwa Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej.  

Natomiast na Facebooku odbywają się charytatywne licytacje.

Komentarze...