Koncert kolęd chóru GOS.PL w Wierzchosławicach
access_time 2017-01-25 16:30:00
Kolędy w wykonaniu tarnowskiego chóru GOS.PL zabrzmią na scenie Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach. Koncert pt. „Językami ludzi i aniołów” odbędzie się w niedzielę 29 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00. Na wszystkich przybyłych czeka prawdziwa muzyczna uczta!

Chór GOS.PL jak zwykle zaskakuje świątecznym programem. Doskonała muzyka, a zarazem porywająca atmosfera koncertu dostarczą z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń. Wykonawcy przeniosą słuchaczy w krainę tradycyjnych pieśni bożonarodzeniowych w nowych aranżacjach. Będzie to forma zakończenia sezonu na kolędy. – Koncerty świąteczne są dla Nas zawsze szczególnie ważne i zawsze staramy się przygotować je w wyjątkowy sposób, żeby z roku na rok, zaskakiwać czymś nowym. W tym roku zagramy koncert „Językami ludzi i Aniołów”, a to dlatego, że wykonamy kolędy i pastorałki w kilku językach. Zaśpiewamy m.in. po angielsku, niemiecku, hiszpańsku a nawet w języku esperanto. Nie zabraknie także kolęd w języku polskim wzbogaconych naszymi ulubionymi utworami gospel. Ciepła atmosfera koncertu oraz wyjątkowy charakter przygotowanego programu z pewnością dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń. My już nie możemy się doczekać!! – mówi Katarzyna Kalita z Tarnowskiego Chóru Gos.pl.

Chór to 30 wokalistów oraz zespół instrumentalny. Dyryguje Anna Piotrowska. Tarnowski Chór Gos.pl powstał w 2003 roku i od momentu powstania daje się poznać jako gwarancja żywiołowo i ekspresyjnie wykonywanej muzyki chrześcijańskiej, wykonując koncerty w różnych miastach Polski. Na czele chóru stoją od wielu lat ludzie związani aktywnie z tarnowskim środowiskiem muzycznym: Dyrygent – Anna Piotrowska oraz kierownik muzyczny zespołu – kompozytor i aranżer – Bartłomiej Szułakiewicz.

Chór także chętnie włącza się w działalność charytatywną działając na rzecz: Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, Stowarzyszenia KROPLA, Inicjatywy MŁODZI – MISJOM. Zespół czuje się bardzo związany ze środowiskiem lokalnym – chętnie bierze udział w koncertach oraz programach telewizyjnych promujących Miasto Tarnów (między innymi w programie Kawa czy Herbata w roku 2007, a także koncertując podczas gali z okazji obchodów Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej występując przed Prezydentami Polski i Węgier).

Bilety Bilety na koncert w Wierzchosławicach dostępne w cenie: bilet ulgowy – 5 zł (dzieci, młodzież oraz seniorzy w wieku 60+) bilety normalne – 10 zł (osoby dorosłe)

Zapisy i szczegóły pod nr tel. 14 657 57 57. Liczba miejsc ograniczona.

Komentarze...