Lodowisko w Wierzchosławicach zaprasza amatorów jazdy na łyżwach
access_time 2017-02-02 07:29:00
Gminne Centrum Kultury zaprasza mieszkańców do korzystania z okresie ferii zimowych z lodowiska zlokalizowanego obok kościoła parafialnego w Wierzchosławicach. Lodowisko jest stworzone z paneli syntetycznych i jazda po jego tafli różni się od jazdy po tradycyjnych taflach lodowych.

Lodowisko czynne jest: od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00. w sobotę i niedzielę czynne od 12.00 do 20.00. - Zapraszamy na łyżwy (można również przynieść własne rolki lub wrotki - nasze lodowisko świetnie nadaje się do jazdy na nich). Oferta jest nie do pobicia. Godzinna jazda na sztucznym lodzie wraz z wypożyczeniem łyżew to wydatek niewielki - zaledwie symboliczna złotówka. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej propozycji – zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe - zachęcają właściciele tafli.

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Od dziecka wpaja się nam, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch” i jest w tym z pewnością bardzo dużo prawdy. Niestety coraz częściej przedkłada się nad aktywny wypoczynek leżenie przed telewizorem na kanapie, najlepiej z jakąś kaloryczna przekąską pod ręką.

To trzeba zmienić - z pewnością każdy znajdzie dla siebie dyscyplinę, której uprawianie będzie sprawiało mu radość i frajdę. W okresie ferii i nie tylko szczególnie polecamy korzystanie z naszego lodowiska. Sport można uprawiać w każdym wieku. O tym powinni pamiętać i młodzi i nieco starsi!
 

Komentarze...