Tarnowscy ratownicy najlepsi
access_time 2017-02-06 13:00:00
Ratownicy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie najlepszym zespołem podczas XII Międzynarodowych Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym.

W dniach 24-27 stycznia 2017 roku w Bielsku Białej odbyły się XII Międzynarodowe Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, których organizatorem było Bielskie Pogotowie Ratunkowe. Podczas tegorocznych Mistrzostw do zmagań przystąpiło 38 załóg z całej Polski oraz 6 załóg zagranicznych, w tym: z Ukrainy, Litwy oraz Łotwy.
Powiatową Stację Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie w tegorocznych zmaganiach reprezentowali ratownicy medyczni w składzie:

  • Mateusz Wszół,
  • Paweł Dąbroś
  • Andrzej Ciupek.

W trakcie tegorocznych Mistrzostw załogi musiały zmierzyć się z się 6 zadaniami, w których w trzech z nich Tarnowscy ratownicy okazali się najlepsi wygrywając te konkurencje oraz całe Mistrzostwa. 
Zadania były symulacją wypadków i zdarzeń, z którymi na co dzień ratownicy mogą spotkać się w pracy

Ratownicy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie, w ciągu ostatnich 5 lat, wielokrotnie stawali na podium w zawodach rangi mistrzowskiej w tym czterokrotnie sięgali po tytuł mistrzów naszego kraju. 
Gratulujemy kolejnego sukcesu zwycięskiej drużynie w Tarnowie, jednocześnie trzymając kciuki za naszych Ratowników w kolejnych zawodach.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A