Siódma edycja Targów Ślubnych w Galerii Tarnovia już w najbliższy weekend!
access_time 2017-02-08 16:30:00
Jak co roku w ramach Targów Ślubnych Galeria Tarnovia przez dwa dni będzie gościć pary, które przygotowują się do swojego wielkiego dnia i licznych wystawców z branży ślubnej. Impreza zaplanowana jest na 11 i 12 lutego br.

Jak zacząć planowanie wesela marzeń? Jak dopasować suknię ślubną do swojej sylwetki lub jaki garnitur wybrać? W co ubrać rodziców i gości weselnych? Te i inne pytania na pewno nurtują narzeczonych, którzy przygotowują się do ślubu. Organizacja wesela to ogromne wyzwanie, więc dobrze wesprzeć się poradami specjalistów. Wszystkich szukających ślubnych inspiracji, zainteresowanych najnowszymi trendami i pragnących spotkać ciekawych ekspertów Galeria Tarnovia zaprasza w najbliższy weekend, tj. 11-12 lutego br. w godz. 12.00-19.00.

Uczestnicy targów będą mogli m.in. zapoznać się ze szczegółowymi ofertami firm z branży weselnej, wysłuchać prezentacji muzycznych i zasięgnąć porad stylistki. Podczas zaplanowanych pokazów mody obejrzą kolekcje odzieży i akcesoriów takich marek jak Bytom, Orsay, Sezam, Taranko, By o la la…!, Betty Barclay, Wojas, Szafa Butów, Lee Wrangler, Deichmann czy English Home. Na stoiskach wystawienniczych swoją ofertę narzeczonym przybliżą zarówno najemcy Galerii Tarnovia, np. Sezam, English Home, Cukiernia Targowa czy Biuro Podróży Itaka, jak i firmy, których na co dzień nie można spotkać w centrum: hotele z ofertą przyjęć weselnych, salony sukni ślubnych, firmy oferujące obsługą barmańską, zespoły muzyczne, DJe, kwiaciarnie, cukiernie i wiele innych.

Weekendowe atrakcje poprzedzi konkurs dla par, w którym nagrodą główną jest voucher na wycieczkę o wartości 2 500 zł, ufundowany przez Biuro Podróży ITAKA, a nagrodami za II i III miejsce – vouchery na wycieczkę w tym samym biurze o wartości odpowiednio 1500 zł i 1000 zł od Galerii Tarnovia. Aby powalczyć o nagrody wystarczy do 11 lutego br. włącznie zrobić zakupy w Galerii Tarnovia, zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Konkursu, a następnie wykonać zabawne zdjęcie w fotobudce i w kreatywny sposób uzasadnić, dlaczego to właśnie Wy powinniście zwyciężyć. Spośród wszystkich par komisja konkursowa wybierze tę najbardziej kreatywną. Nagrody pocieszenia w konkursie ufundowały sklepy Sezam, English Home, Market Carrefour i Comffee House. Obok konkursu głównego rozgrywać się będą także quizy i zabawy na scenie, podczas których będzie można wygrać podwójne zaproszenia na pokaz specjalny filmu „Ciemniejsza strona Greya”.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A