Płatne staże i praca dla młodych
access_time 2017-02-23 08:58:00
Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę! Fundacja PROAKTYWNI oraz Instytut InBIT Sp. z o.o. ogłaszają kolejny nabór do projektu "Młodzi proaktywni". Liczba miejsc w projekcie ograniczona.

Projekt skierowany jest do mieszkańców Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego do udziału w projekcie „Młodzi proaktywni”. Nabór potrwa od 20 lutego do 6 marca - tylko w tym czasie przyjmowane będą formularze aplikacyjne. Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Co możesz zyskać?
Uczestnikom projektu oferujemy:

  • udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych
  • indywidualne doradztwo zawodowe
  • wsparcie ze strony specjalistów zawodowych
  • płatny staż zawodowy
  • wsparcie ze strony osobistego opiekuna
  • zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże

Jak aplikować?

Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl w dniach od 20 lutego do 6 marca 2017 r. lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 14.30-16.30.

Od początku lutego 2016 roku udział w projekcie wzięło 68 osób. Oto kilka i z wielu pozytywnych opinii, które powinny zachęcić osoby, które się jeszcze wahają. 

Udział w projekcie Młodzi proaktywni był strzałem w dziesiątkę. Dzięki uczestnictwu w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych poznałam świetnych ludzi, którzy tak jak dostali się na upragnione staże w wybranych przez siebie branżach. Szkolenia oraz warsztaty prowadzone są na najwyższym poziomie przez szerokie grono specjalistów, którzy pomogli nam uwierzyć w siebie i spróbować zawalczyć o pracę. W trakcie szkoleń jak i stażu zawsze mogłam zwrócić się o poradę do opiekuna stażu, który zawsze poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam. Nie wahaj się zainwestować w siebie! Szczerze polecam, Monika Załuska.

O Fundacji Młodzi Proaktywni dowiedziałam się od znajomego, który uczestniczył w pierwszej edycji projektu. Słyszałam o Fundacji same plusy więc i ja postanowiłam wysłać zgłoszenie. Telefon zwrotny otrzymałam jeszcze tego samego dnia i zaproponowano mi rozmowę rekrutacyjną. Wszystkie kolejne spotkania odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Warsztaty Aktywnego Poszukiwania Pracy jak i Kompetencji Pracowniczych dużo mnie nauczyły. Szczegółowo omówiono nam jak efektywnie poszukiwać pracy, jak pracować w grupie. Wszystkie poruszane tematy były ciekawe. Aktualnie odbywam 3-ci miesiąc stażu, po którym mam gwarancję zatrudnienia. Jestem bardzo zadowolona z działania Fundacji. Panie pracujące w Biurze Projektu w Tarnowie są bardzo sympatyczne, zawsze służą pomocą i dobrą radą. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad zgłoszeniem - zachęcam do udziału. Ten projekt naprawdę daje wiele możliwości. Staż, zatrudnienie czy otwarcie własnej działalności - można liczyć na duże wsparcie ze strony Fundacji. Każdemu szczerze polecam. Agnieszka Hebda

Polecam udział w projekcie, ponieważ daje duże możliwości w rozwijaniu się zawodowo. Chciałem również pochwalić pracowników fundacji którzy bardzo angażują się w pomoc uczestnikom szczególnie Pani Madzia i Pani Wiola w oddziale w Tarnowie. Polecam - Karol Wojciech Kądziołka

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, e-mail: młodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a.

Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów, stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Projekt „Młodzi Proaktywni” jest realizowany przez Fundację PROAKTYWNI w partnerstwie z Instytutem Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Komentarze...