Już w piątek promocja "Tarnowskich Colloquiów Naukowych"
access_time 2017-03-15 06:59:00
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zapraszan na promocję dwóch pierwszych numerów „Tarnowskich Colloquiów Naukowych” - czasopisma naukowego miejscowej Uczelni. Spotkanie odbędzie się w piątek, 17 marca 2017 r. w auli Uczelni (C017), początek o 13.15.

Pierwszy numer „Tarnowskich Colloquiów Naukowych” ukazała się pod koniec 2016 r., obecnie do czytelników trafia kolejny. Pismo stanowi jeden z fundamentów działalności naukowej PWSZ udzielając łamów zarówno swoim pracownikom, jak i autorom zewnętrznym.

Czasopismo wydawane jest w seriach tematycznych. Obecnie ukazały się numery poświęcone nauce o zdrowiu i kulturze fizycznej oraz humanistyce. W przygotowaniu są tomy gromadzące rozprawy z dziedziny nauk ścisłych, społecznych i ekonomicznych oraz sztuki.

Podczas promocji będzie można poznać redaktorów i autorów „Tarnowskich Colloquiów Naukowych”, porozmawiać z naukowcami, nauczycielami akademickimi i studentami, zapoznać się z dorobkiem tarnowskiego środowiska naukowego oraz wysłuchać wykładu redaktora naczelnego TCN, dr. hab. Michała Nawrockiego, prof. PWSZ pt. "Kilka komentarzy do słowa „prawda”."

Komentarze...