Pomysł na weekend
access_time 2017-03-17 11:30:00
Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Na pewno nie będziecie się nudzić.
  • Piątek 17.03

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław Ekstraklasa: 26 kolejka godz. 18:00. Stadion w Niecieczy.

Za horyzont domu „Najgłębiej na świecie” Krzysztof Starnawski. godz. 19:00 - 21:00 
Na spotkaniu Krzysztof opowie o swoich przygodach w jaskiniach Albanii i Macedonii, no i oczywiście o swoim największym sukcesie – najgłębszej zalanej jaskini na świecie – Hranickiej Propasti. Zapraszamy nie tylko nurków! Prelekcje Krzysztofa są zawsze okraszone jego świetnymi zdjęciami i filmami (nie tylko spod wody!), z anegdotami i dużą dozą autoironii. Bilety 15 zł.

David Harrower „Blackbird” godz. 18:00 - 20:00 - Teatr im. L. Solskiego zaprasza na spektakl "Blackbird". W kameralnej sztuce, wystawianej od Szkocji, przez Indie, po USA – wystąpią: Matylda Baczyńska i Ireneusz Pastuszak. Obsypany nagrodami tekst Harrowera (autora wielokrotnie wystawianego w Polsce i na świecie dramatu „Noże w kurach”) opowiada o spotkaniu 27-letniej Uny i 55- letniego Raya, których piętnaście lat wcześniej połączyło uczucie. Bilety: 10 zł - 30 zł.

Logan: Wolverine - Kino Cinema3D zaprasza na film „Logan: Wolverine” Jamesa Mangolda. Nominowany do Oscara Hugh Jackman po raz ostatni wciela się w rolę legendarnego Wolverine’a. Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart – seria ”Star Trek”), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów. Godziny seansów: 11:30 i 21:00. Bilety: 20,90 zł i 23,90 zł.

  • Sobota 18.03

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy godz. 17:00 - 20:00 Centrum Sztuki MOścice - Gala najpiękniejszych arii operowych i operetkowych w wykonaniu Solistów Narodowego Teatru Opery i Baletu w Odessie, orkiestry, par baletowych oraz chóru. Niezapomniana podróż muzyczna przez historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Was zabraknąć. Bilety 90zł - 100zł

Piękna i Bestia 3D - Kino Cinema3D zaprasza na premierę filmu „Piękna i Bestia 3D” Billa Condona. Bella, błyskotliwa, piękna i niezależna młoda kobieta, szukając zaginionego ojca, trafia do ponurego zamku Bestii. Uwięziona w tajemniczej posiadłości dziewczyna z czasem zaprzyjaźnia się z jej zaczarowanymi mieszkańcami. Tam poznaje Bestię. Mimo początkowego przerażenia Bella stopniowo zaczyna dostrzegać dobre serce i duszę Księcia, uwięzionego w ciele potwora. Godziny seansów: 09:30, 12:15 i 17:45. Bilety: 20,90 i 23,90

Koncert Sedes Prawda Defekt Muzgó Klub Carpe Diem start godz. 18:00 - Koncert trzech legendarnych dolnośląskich formacji: Sedes, Prawdai Defekt Muzgó.

Kong: Wyspa Czaszki - Kino Millennium zaprasza na film "Kong: Wyspa Czaszki ". Zespół badaczy zapuszcza się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga. Godziny seansu: 20:45. Bilety 15 zł.

  • Niedziela 19.03

„Powrót krasnoludków" godz. 15:00 - 17:00 Teatr im. L. Solskiego - Krasnoludki to postacie nie tylko z bajek Walta Disneya, ale także z naszej, polskiej literatury. Ponad 100 lat temu ukazała się baśń Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i o sierotce Marysi”, w której pojawiło się liczne grono sympatycznych skrzatów. „Powrót krasnoludków” to inicjatywa aktorska adresowana do dzieci w wieku od 3 do 10 lat, które będą nie tylko widzami, ale także aktywnymi  uczestnikami wydarzeń. Oczywiście, świetnie będą bawić się też rodzice, którzy towarzyszyć będą maluchom na przedstawieniu „Powrót krasnoludków”. Bilety: 10 zł - 30 zł.

Cinemarzenie "To tylko koniec świata" godz. 16:00 - 18:00 - Nowy film Xaviera Dolana, okrzykniętego cudownym dzieckiem kina. Po dwunastu latach nieobecności do rodzinnego domu powraca Louis. Ma najbliższym coś ważnego do zakomunikowania, ale oni, bojąc się tego, nie chcą dopuścić go do głosu. Rodzinna psychodrama w najlepszym stylu. W obsadzie gwiazdy francuskiego kina. Bilety: 10 zł

Warsztaty Tanga godz. 16:00 - 19:30 Centrum Sztuki Mościce - Mile widziani są  wszystkie osoby, które już znają podstawy tanga i chcą doskonalić swoje umiejętności. cena: 60 zł

Komentarze...