Rewolucyjny system dźwiękowy w tarnowskim kinie
access_time 2017-03-27 09:50:00
Kino Cinema3D to pierwszy multipleks w Tarnowie. Już samym wystrojem przenosi nas w kosmiczny świat, gdzie technologia otacza ze wszystkich stron. Oprócz samego wnętrza, niesamowitych emocji dostarczają nowe technologie wyświetlania oraz brzmienia. System dźwiękowy Dolby Atmos to nowość na światowym rynku, w Polsce posiada go tylko 11 sal kinowych, w tym właśnie tarnowskie Cinema3D.

Dolby Atmos to system niezależnych głośników, który wypełnia salę kinową dźwiękiem docierającym ze wszystkich kierunków, obracającym się wokół widza, wciągającym do akcji filmu, nadającym życia opowieści z ekranu. Realizator jest w stanie „umieścić” dźwięk w konkretnym miejscu na sali, niezależnie czy jest to statek kosmiczny, który wysuwa się na ekran znad głów widzów czy też odgłos zbliżającego się samochodu, który chwilę później wyłania się z konkretnej strony przed jego oczami.

Do tej pory w Tarnowie mocy Dolby Atmos doświadczyć mogliśmy na filmach:

  • „Łotr 1. Gwiezdne Wojny”
  • „Kong – wyspa czaszki”
  • „Piękna i Bestia”

Już niedługo kolejnym hitem będą „Ghost in the Shell” oraz „Szybcy i Wściekli 8”, więc jest na co czekać.

Na naszym prosfilu facebookowym będziecie mogli zdobyć 5 podwójnych zaproszeń na dowolny seans! Bilety są ważne przez 2 miesiące i można je wykorzystać od poniedziałku do czwartku.

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową.

Komentarze...