Zgłoszenia do Juniora Biznesu TYLKO DO DZIŚ
access_time 2017-03-31 14:37:00
Tylko do dziś mogą się zgłaszać chętni do udziału w konkursie Tarnowski Junior Biznesu. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci powalczą o atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Ich pula to 12 tysięcy złotych.

Celem konkursu jest nauka biznesu w praktyce, a także promocja przedsiębiorczości oraz innowacyjności. Przyszli przedsiębiorcy mogą liczyć na nagrody przyznawane w dwóch kategoriach: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i studenci szkół wyższych. Dla zdobywcy pierwszego miejsca – w każdej kategorii – przygotowano czek na 2 tys. złotych, drugiego – 1,5 tys. złotych i trzeciego – tysiąc złotych. Przygotowano również nagrody rzeczowe za zajęcie czwartego, piątek i szóstego miejsca.

Przypomnijmy, że przedstawiony pomysł biznesowy powinien wpisywać się w Regionalną Strategię Innowacji Województwa Małopolskiego 2014-2020, co oznacza, że w przygotowanym wniosku należy uwzględnić tarnowskie uwarunkowania, tzn. specyfikę branży, która funkcjonuje na miejscowym rynku. Najwyżej punktowany jest pomysł na firmę, kolejnym znajomość branży i realność planów.

Komisja konkursowa oceni również, czy uczestnicy zbadali konkurencyjne firmy działające w Tarnowie i regionie. Ocenie poddana zostanie także indywidualna prezentacja, która może zostać wykonana w dowolnej formie (prezentacja multimedialna, makieta, model, produkt itp.).

Laureatów poznamy w połowie kwietnia podczas uroczystej gali w Sali Lustrzanej.

Komentarze...