Rodzinna Akademia Tarnovii – cykl bezpłatnych warsztatów dla rodziców i dzieci
access_time 2017-04-03 06:00:00
W sobotę, 8 kwietnia Galeria Tarnovia rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów dla rodzin, poświęcony najważniejszym zagadnieniom związanym z rozwojem dzieci. W ramach spotkań eksperci Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro będą odpowiadać na pytania uczestników i wspierać ich w rodzicielskich wyzwaniach.

Pierwsze spotkanie, które odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia br. o godz. 10.00 w Galerii Tanovia, przebiegnie pod hasłem Niejadek na pokładzie – jak sobie z tym radzić? Na pytania rodziców odpowie ekspert współorganizatora cyklu, Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro, Bożena Cynarska, która wyjaśni, co powoduje trudności z jedzeniem i udzieli rodzicom i opiekunom fachowych porad. Uczestnicy otrzymają też drobne upominki od najemców Galerii Tarnovia, wspierających akcję, tj. drogerii Rossmann, sklepu Mały Robinson i kina CINEMA3D.

Podczas warsztatu dzieci będą miały zapewnioną opiekę w Sali zabaw Akuku. Zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu należy nadsyłać przez stronę www.galeria-tarnovia.com lub Facebooka. Liczba miejsc jest ograniczona.

Galeria Tarnovia jest miejscem przyjaznym rodzinie – ten fakt jest dla nas nie tylko powodem do dumy, lecz także zobowiązaniem wobec naszych Klientów. Każdego roku staramy się wpleść w nasze plany wydarzenia przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach i dzieciach. W tym roku właśnie dla nich tworzymy Rodzinną Akademię Tarnovii – cykl warsztatów poświęconych sprawom wychowania i rozwoju najmłodszych.

- Zapraszamy na nie wszystkich rodziców – tych, którzy napotykają na co dzień konkretne trudności w relacjach z dziećmi i tych, którzy chcą po prostu pewniej poczuć się w swojej roli – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Tarnovia.

W ramach Rodzinnej Akademii Tarnovii w 2017 r. odbędzie się 5 spotkań dla rodziców dzieci w wieku od 2 do 8 lat, realizowanych wspólnie z tarnowskim Stowarzyszeniem Ich Lepsze Jutro. Spotkania w Galerii Tarnovia będą prowadzone przez doświadczonych psychoterapeutów i poświęcone takim codziennym trudnościom związanym z wychowywaniem dzieci jak rozwój psychoruchowy, dietetyka, rozwijanie zdolności i umiejętności.

Komentarze...