"Gdzie jest babcia?" w Solskim!
access_time 2017-04-20 13:31:00
Wraz z teatrem im. L. Solskiego zapraszamy na spektakl „Gdzie jest babcia?” autorstwa Agaty Biziuk i Agnieszki Makowskiej, który w niebanalny i zabawny sposób porusza trudne tematy dorastania, odchodzenia oraz skrajnych postaw życiowych.

Główny bohater sztuki, Krzyś, nie mogąc pogodzić się z odejściem Babci - niczym Dante wyrusza w metafizyczną podróż, napotykając po drodze całą ferrię magicznych postaci: odrzucone zbuntowane zabawki, dzieci, które nie chcą dorosnąć i krainę zapomnianych mitycznych stworzeń. Krzysiowi podczas jego podróży towarzyszy wierny Komandos – zabawka, którą dostał od Babci, oraz głos sumienia - Stróż, który bacznie pilotuje podróż chłopca przez życie. Dodatkowym atutem spektaklu jest muzyka, grana na żywo, a skomponowana przez Piotra Klimka. Teksty piosenek napisała Malina Prześluga. Całości dopełni niezwykła, surrealna wizja plastyczna Katarzyny Proniewskiej - Mazurek. 

Wielopłaszczyznowy tekst i interpretacja sceniczna zapewnią dobrą zabawę nie tylko dzieciom, ale również opiekunom. Ta pełna dynamizmu bajka filozoficzna została napisana specjalnie dla Tarnowskiego teatru.

Sobota 22 kwietnia godz. 16:00  

Spektakl dla dzieci od 7 do 12 lat. 

Konkurs

Mamy dla Was 5 podwójnych biletów na sobotni spektakl!

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Nic prostszego!

Jeśli posiadasz konto na Facebooku:

  • Zostaw komentarz pod postem konkursowym odpowiadając na pytanie: Dlaczego lubisz chodzić do teatru?
  • Oznacz osobę, którą ze sobą zabierzesz na spektakl. 
  • Udostępni post konkursowy 

Jeśli nie masz Facebooka swoją odpowiedź prześlij wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres mailowy konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpiszcie "Kinomaniak 04". 

Na nadsyłanie zgłoszeń macie czas do jutra do godziny 08:00.

Powodzenia!


 

Komentarze...