Izabela Trojanowska i Dariusz Rekosz odwiedzą Żabno
access_time 2017-05-05 10:45:00
Gminne Centrum Kultury i Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają na spotkanie z Izabelą Trojanowską i Dariuszem Rekoszem oraz wernisaż wystawy Agnieszki Klich „Światło ikony”. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Tygodnia Bibliotek oraz obchodów Dnia Działacza Kultury i Dnia Bibliotekarza. Spotkanie odbędzie się 9 maja o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.

Po jego zakończeniu będzie można zakupić najnowsze albumy piosenkarki: „Na skos" i „Życia zawsze mało" oraz książki Dariusza Rekosza. Ponadto będzie okazja zdobyć autografy gości oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Wydarzenie patronatem honorowym objął Burmistrz Żabna Stanisław Kusior. Patronat medialny sprawują: Nowa Gazeta Żabnieńska, Gazeta Krakowska i Radio RDN Małopolska.

Spotkanie z Izabelą Trojanowską i Dariuszem Rekoszem to także wydarzenie realizowane w ramach projektu „Z gwiazdami zaczytani" finansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach I Edycji Budżetu Obywatelskiego.

WSTĘP WOLNY!

FOT. Facebook

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A