Darmowe szkolenie dla małopolskich firm
access_time 2017-05-09 07:57:00
„Jak rozwijać działalność na rynkach zagranicznych by odnieść sukces?” to tytuł darmowego szkolenia dla firm, zorganizowanego przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa, w ramach realizacji projektu „Business Boost for Małopolska”. W piątek, 12 maja, w Strefie Przedsiębiorcy DESK (Tarnów, ul. Wałowa 16) odbędzie się ostatnie z cyklu szkoleń dla małopolskich firm sektora MŚP.

W ramach szkolenia będzie można poszerzyć wiedzę z zakresu wyjścia na rynki zagraniczne, a także poznać możliwości eksportowe i stworzyć ofertę dostosowaną do konkretnego rynku.

- Biorąc pod uwagę dynamikę rozwijających się firm i potrzebę poszukiwania nowych rynków i innowacyjnych rozwiązań biznesowych, chcemy wesprzeć i bezpośrednio zasilić wiedzą z zakresu eksportu i ekspansji międzynarodowej te przedsiębiorstwa, które są gotowe do działania, a czekają na impuls do rozwoju – mówi Łukasz Blacha, kierownik projektu.

Warsztaty są elementem projektu dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Kolejnym z etapów wsparcia małopolskich przedsiębiorców będą wyjazdy na krajowej i zagraniczne targi (Warszawa, Barcelona, Hannover, Monachium).

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A