Wystawa „Nasz kolorowy świat” w Galerii Aniołowo
access_time 2017-06-08 06:21:00
Jeszcze do 30 czerwca można oglądać wystawę prac wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła w Tarnowie prowadzonego przez Fundację REPI, pod tytułem „Nasz kolorowy świat”. Prace można oglądać w Galerii Aniołowo przy Rynku w Tarnowie.

Wystawa jest zbiorem prac malarskich, wyrobów rękodzielniczych i biżuterii, które przyciągają różnorodnością form i bogactwem kolorów. Obrazy o różnej tematyce, wykonane w różnych technikach plastycznych zawierają całą paletę barw, są przejawem  nieskrępowanej wyobraźni i wrażliwości twórców. Zobaczmy kolorowy świat widziany oczami naszych podopiecznych i spróbujmy odnaleźć w nim siebie i swój kawałek nieba.

Pejzaże, portrety i abstrakcyjne kompozycje, przykuwają uwagę i odzwierciedlają nastroje autorów, ich tęsknoty, marzenia i tajemnice, które tak naprawdę są bliskie nam wszystkim. Bogaty wybór biżuterii, niepowtarzalnie zdobione przedmioty użytku codziennego i różne bibeloty z pewnością zainteresują tych, którym w duszy gra i którzy w otaczającym nas świecie  szukają  piękna i oryginalności.

 

 

 

Komentarze...