Drugie boisko w parku Sanguszków
access_time 2017-07-27 08:00:00
W poniedziałek podpisana została umowa na dalszą przebudowę i rozbudowę terenów rekreacyjno-sportowych w parku Sanguszków. Drugi etap tej inwestycji zakończyć ma się najpóźniej pod koniec września.

W przetargu uczestniczyły dwie firmy, a wybrana została oferta firmy P.P.H.U Trans-Art z Bobrownik Wielkich. W ubiegłym roku realizowała ona również pierwszy etap przedsięwzięcia, polegający m.in. na wykonaniu boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej przystosowanej do gry w siatkówkę, koszykówkę i tenisa wraz z montażem piłkochwytów oraz na montażu gotowych elementów wyposażenia boiska i małej architektury.

W drugim etapie dojdzie do remontu istniejącego boiska trawiastego wraz z montażem bramek, zamontowaniu piłkochwytu o wysokości 4 metrów, wycinki i cięć pielęgnacyjnych drzew i krzewów, regulacji studni kanalizacyjnych, rekultywacji terenów zielonych oraz utwardzenia terenu i przygotowania go pod urządzenia siłowni.

Wykonawcy został już przekazany plac budowy. Na realizację zamówienia ma on 60 dni od momentu podpisania umowy. Całkowity koszt prac wynosi blisko 127,5 tysiąca złotych.

Źródło: www.tarnow.pl

Komentarze...