Zostań wolontariuszem w Solskim
access_time 2017-09-05 13:45:00
Jeśli skończyłeś 16 lat, chciałbyś być blisko teatralnych wydarzeń i nawiązać interesujące znajomości, przyjdź na spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy 7 września. Wolontariat teatralny – podobnie jak inne formy wolontariatu jest doskonałym sposobem na zdobycie cennych doświadczeń i odkrywanie nowych pasji.

Poszukujemy osoby powyżej 16 roku życia ( nie ma górnej granicy wieku)  chętnych do działania i otwartych. Wolontariat w teatrze to przede wszystkim kontakt z ludźmi. Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących, happeningów czy zbliżającego się Festiwalu Komedii Talia 2017.  W ramach współpracy każdy wolontariusz będzie miał wstęp wolny na spektakle repertuarowe teatru.

Chętnych prosimy o uzupełnienie kwestionariusza. Warto w nim podkreślić swoje zdolności i zainteresowania. - Niejednokrotnie swoje talenty młodzi ludzie rozwijają właśnie w teatrze np. statystują w spektaklach, tłumaczą teksty, prowadzą prelekcje dla młodzieży czy animują zabawy dla dzieci - mówi Karolina Białas kierownik Działu Promocji i Organizacji Widowni.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 7 września, o godz. 15:00 na Scenie Underground.

Szczegóły:  Dział Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025

e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl   

Chętni proszeni są również o uzupełnienie kwestionariusza do 8 września:

https://docs.google.com/forms/d/1gBd7ZeLwDiGhQk9RnRVdmo9OSzDlf391Bm0I1vMhXcg/edit#

fot. Artur Gawle

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A