Spotkanie z Peterem Ljungiem w Galerii Tarnovia
access_time 2017-09-02 07:10:00
Przed nami już ósme spotkanie z zawodnikami Unii Tarnów w centrum handlowym przy ul. Krakowskiej! Tym razem w najbliższą sobotę o godz. 17.00 na kanapie przed kibicami zasiądzie senior, Peter Ljung.

Szwed jeżdżący w barwach Jaskółek pojawi się w sobotnie popołudnie w strefie wypoczynkowej Galerii Tarnovia, znajdującej się w sąsiedztwie sklepu New Yorker. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 i potrwa kilkadziesiąt minut, podczas których fani będą zadawać Ljungowi pytania, a zawodnik będzie odpowiadać, rozdawać autografy i pozować do wspólnych zdjęć.

Dzień później, tj. w niedzielę, 3 września br., w Jaskółczym Gnieździe Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra rewanżowy mecz półfinałowy z drużyną Orła Łódź. Tradycyjnie podczas spotkania w naszym centrum rozdawane będą vouchery na sobotni mecz. Wiemy, że dla wielu osób jest to wyjątkowa szansa na zdobycie biletu, dlatego gorąco zapraszamy do przybycia – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Tarnovia.

Szczegóły dotyczące spotkania z Peterem Ljungiem znajdują się na stronie internetowej Galerii Tarnovia: www.galeria-tarnovia.com/aktualnosci.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A