Kolejna porażka tarnowskich siatkarek
access_time 2017-10-17 07:26:00
W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet zespół Grupa Azoty PWSZ Tarnów podejmował na własnym parkiecie drużynę Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ MOSiR. Obydwa zespoły przegrały swoje mecze w pierwszej kolejce.

Tarnowianki wspierane przez liczne grono kibiców prowadziły bardzo wyrównaną i zaciętą walkę. Niestety pierwszy i drugi set należał do gości z Krosna (23:25, 24:26). Nadzieje odżyły w trzecim secie, którego beniaminek z Tarnowa wygrał 25:22. Początek czwartej odsłony spotkania  to dominacja siatkarek z Krosna , które rozpoczęły go od prowadzenia 4:0. Karpaty grały skutecznie w ataku i bardzo dobrze blokiem. Prowadziły przez cały set i zakończyły go zwycięstwem 25:22 i całe spotkanie 3:1. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została atakująca zespołu z Krosna, Iwona Krochmal.

Kolejny mecz tarnowianki rozegrają 18.10.2017 w Opolu.

Grupa Azoty PWSZ Tarnów – Karpaty Krosno 1:3 (23:25, 24:26, 25:22, 22:25)