ArtFest 2017. „10 sekretów Marilyn Monroe" - koncert Soni Bohosiewicz
access_time 2017-11-20 06:14:00
Sonia Bohosiewicz zaprasza do świata Marilyn Monroe, tego nieznanego i skrywającego wiele tajemnic. Wyjątkowy koncert w ramach tegorocznego ArtFestu w środę, 22 listopada w CSM, początek o godz. 18.

Wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że…

Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie…

Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie. 

W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, czy znane z filmu Janusza Majewskiego "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Usłyszymy m.in. piosenki: "Diamonds are the best girl's friend", "New York, New York", "I've got you under my skin", "Teach me, Tiger" czy "I'm beginning to see the light". 

22 listopada 2017 r. godz. 18.00 Antresola Centrum Sztuki Mościce

Sonia Bohosiewicz

Jedna z najciekawszych i najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Wyjątkowa osobowość i talent. Długa jest lista jej fenomenalnych kreacji artystycznych w licznych projektach filmowych, teatralnych, kabaretowych oraz muzycznych. Jest spontaniczna i ekspresyjna. Wyróżnia ją niesamowita gra emocjami, dzięki temu kreowane przez nią bohaterki są wiarygodne i prawdziwe. Kiedy wychodzi na scenę, natychmiast skupia na sobie całą uwagę. Ma przejmujący, niski głos, który potrafi oferować zarówno agresywnie, jak i zmysłowo. Dlatego z powodzeniem bierze udział w projektach muzycznych.

Organizatorzy Festiwalu ArtFest 2017:

  • Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie
  • Centrum Sztuki Mościce
  • Tarnowskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych

Centrum Sztuki Mościce

22 listopada 2017 r. godz. 18.00 Antresola

Cena biletu: 30 zł normalny, 25 zł ulgowy.

Fot. M. Makowski

Komentarze...