Limblach lepszy od MUKS-u 1811 Unii Tarnów
access_time 2017-11-29 06:25:00
W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi piłki koszykowej mężczyzn zespół MUKS 1811 Unia Tarnów podejmował przed własną publicznością sąsiada w ligowej tabeli, drużynę Limblach Limanowa.

Tarnowscy koszykarze rozpoczęli to spotkanie od prowadzenia 2:0 i jak się później okazało było to jedyne prowadzenie gospodarzy w tym meczu.  Koszykarze z Limanowej bardzo dobrze zagrali w pierwszej kwarcie spotkania , u tarnowian zawodziła przede wszystkim skuteczność rzutowa co przełożyło się na korzystny wynik dla gości 6:21. Drugą i trzecią kwartę wygrali koszykarze MUKS-u 23:17 i 22:19 jednak wciąż brakowało kilku punktów chociażby do remisu. Czwarta kwarta należała jednak do Limblachu, który wygrał ją 21:32 i ostatecznie całe spotkanie 72:89.

MUKS 1811 Unia Tarnów - MKS Limblach Limanowa 72 : 89 (6:21, 23:17, 22:19, 21:32)
MUKS: Bogusz 2, Zaczkiewicz Paweł 11, Badełek 0, Niepsuj 5, Sulowski 26, Niemczura 8, Łazarz 4, Szewczyk 8, Skowron 8