Rozpoczęcie prac budowlanych sklepu Leroy Merlin w Tarnowie
access_time 2017-12-01 08:51:00
Sklep Leroy Merlin w Tarnowie powstanie przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II z ul. Błonie. Na razie jest to plac budowy ale już w przyszłym roku sklep powita pierwszych klientów.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów i ogrodów. Firma intensywnie rozwija się w Polsce od 1996 r. otwierając sklepy w coraz to nowych lokalizacjach. Market w Tarnowie będzie czwartym sklepem Leroy Merlin w Małopolsce i okrągłym, bo sześćdziesiątym sklepem w Polsce.

W tarnowskim sklepie na powierzchni 11 000 m2 znajdować się będzie trzynaście działów handlowych: budowlany, drzewny, dekoracji i wykładzin, sanitarny, elektryczny, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydrauliczny, metalowy, narzędzi, ogrodu, oświetlenia oraz kuchni. Klienci będą mogli skorzystać z wielu usług dodatkowych, w tym dopasowania produktów do indywidulanych potrzeb np. szycie aranżacji okiennych na wymiar, wiercenie otworów w zlewach, czy docinanie płyt i blatów. We współpracy z lokalnymi wykonawcami, sklep zapewni także możliwość transportu i montażu kupionych produktów. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie przestronny parking z 360 miejscami parkingowymi.

Dyrektorem Sklepu jest Dariusz Grobecki - „Urodziłem się w Tarnowie i tutaj się wychowałem. Po latach pracy zawodowej w całej Polsce wreszcie mogę wrócić do mojego miasta. Cieszę się, że będę mógł otworzyć dla tarnowian miejsce z szerokim wyborem produktów do domu. Nowy Leroy Merlin został zaprojektowany tak, aby zakupy w nim były niemal intuicyjne, dlatego już nie mogę doczekać się otwarcia i pierwszych wrażeń klientów.” O fachową obsługę klientów zadba ekipa ponad 120 pracowników, którzy zostaną zrekrutowani głównie spośród kandydatów z Tarnowa i okolicznych miejscowości. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko

Kierownik Działu Handlowego, wszystkie rekrutacje będą ogłaszane za pośrednictwem strony www.kariera.leroymerlin.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A