Pogoda słaba, ale remontują nadal
access_time 2017-12-05 05:45:00
Trwa remont chodnika po wschodniej stronie oraz nawierzchni jezdni ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. bł. ks. Sitko do ul. Romanowicza. Po jego zakończeniu ulica na tym odcinku zostanie poszerzona. Całkowity koszt prac wykonywanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych to blisko 480 tysięcy złotych. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne inwestycja zakończona zostanie jeszcze w tym roku.

To drugi etap remontu tej części ul. Piłsudskiego. Wcześniej wyremontowano chodnik po stronie zachodniej, gdzie powstała również nowa ścieżka rowerowa. Obecnie, oprócz nawierzchni chodnika układane będą nowe warstwy asfaltowe na jezdni, miejsce zniszczonych zieleńców zajmą natomiast płyty betonowe ażurowe. Przebudowa ulicy na pewno ułatwi życie kierowcom i pieszym.

Prace przy tym odcinku ul. Piłsudskiego powinny zostać zakończone do końca tego roku. Trzeba jednak liczyć się z ewentualnością, że zbyt wczesne nadejście zimy spowodować może przesunięcie terminu oddania nowej nawierzchni na wiosnę przyszłego roku.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A