Przegrana w kadecie
access_time 2017-12-06 08:52:00
Kolejny ciężki mecz mają za sobą kadeci MUKSu. W poniedziałek 4 grudnia podejmowali na własnym parkiecie zespół UKS „REGIS” Wieliczka.

Spotkanie od samego początku dostarczyło wielu emocji, za sprawą zaciekłej walki oraz twardej gry w obronie obydwóch zespołów. W pierwszej połowie spotkania minimalnie skuteczniejsi okazali się zawodnicy z Wieliczki, którzy w przerwie schodzili do szatni z 3 punktowym prowadzeniem. Pozostała część meczu, aż do samego końca toczyła się na granicy remisu. Bardzo dobrze grające zespoły, nie ustępowały sobie pola, co w efekcie doprowadziło do bardzo emocjonującej końcówki. Ostatecznie drużyna gości wywalczyła sobie zwycięstwo kończąc spotkanie wynikiem 78:72.

Statystyki:

MUKS „1811” UNIA Tarnów – UKS „REGIS” Wieliczka – 72:78 – (11:17|26:17|19:21|16:23)
MUKS: Moskal 16, Schabowski 15, Tryba 12, Kras 11, Banak 11, Kloch 3, Pochroń 2, Sowa 2