Uwaga na styczniowe remonty "Wodociągów"
access_time 2018-01-08 06:05:00
Tarnowskie Wodociągi informują, że w styczniu będą prowadziły prace na ulicy Spokojnej, Dąbrowskiego, Jeżynowej, Fabrycznej, Sadowej, na alei Jana Pawła II oraz na ulicy Szpitalnej i w rejonie cmentarza na ulicy Lwowskiej.

Podczas prowadzenia prac wystąpić mogą okresowe przerwy w dostawie wody. Mieszkańcy będą o nich informowani z odpowiednim wyprzedzeniem, za pomocą stosownych ogłoszeń. Trzeba się też liczyć z utrudnieniami w ruchu pieszych i pojazdów, które mogą być powodowane przez sprzęt budowlany. Przedstawiciele Tarnowskich Wodociągów proszą mieszkańców o wyrozumiałość w tej sprawie i przepraszają za ewentualne niedogodności.

Na Spokojnej magistrala wodociągowa zostanie przebudowana, a na Dąbrowskiego - wymieniona, tak samo jak wodociąg na ulicy Fabrycznej. Ulica Jeżynowa zostanie objęta przebudową i rozbudową sieci wodociągowej, a na Jana Pawła II i na Szpitalnej sieć będzie wymieniana. Prace na Szpitalnej obejmą odcinek od M.B. Fatimskiej do Domu Pomocy Społecznej. Na ulicy Sadowej budowany będzie wodociąg, z kolei na ulicy Lwowskiej rozbudowana zostanie sieć sanitarna.

Komentarze...