Kolejna "lekcja dizajnu" w BWA już dziś
access_time 2018-01-17 05:42:00
Temat spotkania to „100 lat AWANGARDY POLSKIEJ - obraz/światło/dźwięk” - działania i realizacje artystyczne uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie. Przekład informacji na język wizualny - inspiracje i współczesne interpretacje dzieł polskich artystów awangardowych. Podczas spotkania można będzie zapoznać się z działaniami uczniów specjalności projektowanie graficzne oraz pozyskać informacje dotyczące kształcenia w ZSP. Na zainteresowanych będą czekać materiały promocyjne.

Magdalena Kopczyńska-Kołodziej - projektant grafiki użytkowej, nauczyciel projektowania graficznego w Zespole Szkół Plastycznych w Tarnowie, absolwentka Wydziału Form Przemysłowych i Studium Pedagogicznego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Obecnie studiuje Projektowanie graficzne na Wydziale Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (studia podyplomowe).

Wykład towarzyszy wystawie „Lekcja dizajnu. Polskie projekty tworzone z myślą o dzieciach”.

Realizację ZSP „Choinka awangardowa” można oglądać na holu tarnowskiego Dworca PKP do 31.01.2018. Polecamy!

Środa 17.01.2018, g. 17:00, BWA Tarnów, ul. Słowackiego 1

A, B, C dizajnu na przykładzie projektów Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie - spotkanie z udziałem Magdaleny Kopczyńskiej-Kołodziej i uczniów ZSP

Wstęp 1 zł

Fot. Przemysław Sroka

Komentarze...